tel. +48 725 560 100
 
 
 

O firmie

 

Naszymi klientami są ośrodki wypoczynkowe, hotele, centrum SPA, baseny- miejsca, gdzie liczy się spokój i relaks. AP Polska z siedzibą w Ustroniu to wiodący na polskim rynku producent, importer oraz dystrybutor różnorodnych maszyn, wykorzystywanych w sektorze gastronomicznym oraz hotelowym. Naszą domeną są niezawodne nowoczesne urządzenia. Zalet jest zresztą więcej, dlatego zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, jak również ze specyfikacją techniczną oferowanych przez nas urządzeń.

AP Polska z siedzibą w Ustroniu to wiodący na polskim rynku producent, importer oraz dystrybutor różnorodnych maszyn, wykorzystywanych w przemyśle hotelowym, a przede wszystkim w sektorze gastronomicznym. Naszą domeną są nowoczesne automaty do lodów, cenione wśród odbiorców ze względu na swoje niepodważalne atuty, jakimi są:

  • funkcjonalne rozwiązania technologiczne,
  • ekonomia użytkowania,
  • wysokie standardy higieniczne,
  • relatywnie niskie ceny.

W odpowiedzi na coraz większe zainteresowanie tematyką sauny, zainteresowaliśmy się nowym rodzajem produktu. Obecnie proponujemy piece do sauny suchej o różnej mocy, przeznaczone zarówno do użytku domowego, dla amatarów wysokich temperatur, oraz przemysłowego, idealnie sprawdzające się w hotelach, salonach SPA i piękności, które już oferują sauny swoim gościom lub chcą poszerzyć swoją ofertę.

 

AP Polska to firma, na którą warto stawiać!

Gdy w 2008 roku uruchamialiśmy nowy zakład produkcyjny, musieliśmy sprostać nie tylko wyzwaniom związanym z silną konkurencją, lecz także surowym normom jakościowym, szczególnie rygorystycznym dla przemysłu spożywczego. Wysoko podniesione poprzeczki nie stanowią jednak dla nas przeszkód, a wręcz przeciwnie – są dodatkową motywacją do działań. Efektem było rozpoczęcie produkcji całkowicie nowej linii maszyn do lodów AP ICE-CREAM, nad którymi pracował sztab wykwalifikowanych inżynierów. Inżynierów, którzy, dodajmy, podchodzili do swej pracy z pasją i całkowitym zaangażowaniem. To po prostu musiało zaowocować sukcesem! Nasze maszyny otrzymały nie tylko atrakcyjny i nowoczesny dizajn, ale też zostały wyposażone w innowacyjne i cenne funkcje, dzięki którym szybko stały się hitem na rynku.

Dziś firma AP Polska zajmuje miejsce w gronie krajowych liderów branży, współuczestnicząc w wytyczaniu nowych kierunków rozwoju technologii oraz jakości. Wszyscy nasi partnerzy cenią nas za rzetelność i profesjonalizm. Każda współpracująca z nami firma ma zagwarantowaną fachową obsługę serwisową, wsparcie technologiczne, a także doradztwo z zakresu eksploatacji i utrzymania zakupionych urządzeń. Zapraszamy serdecznie do współpracy!

Firma Handlowo Produkcyjna AP POLSKA S.C.
NIP: 548-251-46-73
REGON:240588183

43-450 Ustroń
ul.Skoczowska 26

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
sobota: 10:00 - 13:00
Wojciech Bąk
tel. +48 725 560 100
e-mail: wojciech@appolska.pl

Michał Kiecoń
tel. +48 697 544 035
e-mail: michal@appolska.pl

Kinga Kiecoń-Bąk
tel. +48 721 745 237
e-mail: kinga@appolska.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 Parker Sauna